Strona zawiera elementy multimedialne.
Multimedia wymagają zainstalowania odtwarzacza filmów flash i włączenia obsługi JavaScript.

BIURO RACHUNKOWE
M. NOWAKOWSKA

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE.

O FIRMIE
Biuro Rachunkowe M Nowakowska swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, które chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy. Doświadczenie biura rachunkowego gwarantuje w pełni zgodną z polskimi przepisami obsługę księgową firm.

Biuro rachunkowe posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych a tym samych innych ewidencji księgowych. Usługi księgowe ubezpieczone są od sankcji wynikłych z nieprawidłowości w zakresie księgowości.

Właścicielka Małgorzata Nowakowska, posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalności handel oraz ukończyła Podyplomowe Studia na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Rachunkowość. Posiada certyfikat specjalisty w zakresie pozyskiwania Funduszy Unijnych.

W związku ze zmieniającymi się przepisami, właścicielka biura rachunkowego uczęszcza na liczne kursy i szkolenia w zakresie:
  • rachunkowość
  • podatki
  • kadry i płace
  • ZUS
  • oraz na bieżąco śledzi specjalistyczną prasę i portale internetowe.
Biuro Rachunkowe M Nowakowska może zapobiec wielu problemom, a ty możesz skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności. Usługi księgowe dla firm prowadzone są komputerowo w oparciu o programy zgodne z wymogami Ustawy o rachunkowości, Ministra Finansów i wszystkich innych przepisów.


Brak zainstalowanego pluginu flasha, lub twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę wtyczek.
Możesz ją włączyć lub kontynuować przeglądanie stron z zawartością alternatywną.